IT Helpdesk Munkatárs (Mosonmagyaróvár)

IT Helpdesk Munkatárs

Kedves IT Helpdesk Munkatárs!

Partnerünk a világ 21 legnagyobb és leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek, valamint számos további iparágat szolgál ki, úgy, mint vasúti járművek, űripar, gyógyipar, IT és logisztika területén, több mint 135,000 munkavállalójával 41 országban világszerte. Gyors ütemű növekedésünknek köszönhetően mindig keressük a tehetséges új kollégákat, hogy a csapatunk részei legyenek.

Feladataid:

  • A felhasználók első szintű támogatása telefonon és hibabejelentő rendszeren keresztül
  • A felhasználók által tapasztalt rendellenességek kivizsgálása: hibafelderítés, -javítás, tesztelés
  • Szoftverek telepítése, a szoftverek üzemszerű működésének biztosítása, karbantartása (pl. verziófrissítés, stb.)
  • Hardverhibák esetén hardver elemek javítása vagy cseréje
  • Egyéb IT jellegű adminisztrációs és dokumentációs teendők elvégzése
  • Az informatikai eszközpark, javítása, javíttatása, felügyelete, monitorozása
  • Kapcsolattartás informatikai és telekommunikációs partnerekkel (angol és magyar nyelven)
  • Az IT osztály többi tagjával szoros együttműködés

Elvárások:

  • Három év releváns tapasztalat vagy megfelelő tanulmányok és gyakorlati tapasztalatok
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább alapfokú szakmai ANGOL nyelvtudás, Német nyelvtudás előny
  • Windows operációs rendszerek ismerete, alapvető hálózati ismeretek
  • Munkavégzés önállóan és csapat részeként
  • Magasfokú empátia, ügyfél orientáltság
  • Precizitás és rendszerszemlélet
  • Ügyeletre való hajlandóság
  • Utazási hajlandóság (Hegyeshalom, Győr, Mosonszolnok)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Home Office lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Gyor-Moson-Sopron

Mosonmagyaróvár