IT infrastruktúra üzemeltető (JSG) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

IT infrastruktúra üzemeltető (JSG)

Feladatok:

Változatos informatikai projekteket megvalósító cégünkbe keressük elhívatott új kollégánkat, aki támogatja új, nagy méretű rendszerintegrációs projektek bevezetését, majd azok folyamatos rendszertámogatási feladatait.

Tevékenységünk széleskörű, legfontosabbak az üzemi hírközléshez, illetve komplex rendszerintegrációs projektek szállításához és a célrendszerek üzemeltetéséhez kapcsolódik (országos szintű adatgyűjtő rendszerek, nagyvállalati rendszerintegrációs megoldások, közigazgatási rendszerek szállítása)

  • Biztosítani a különféle projektek működéséhez szükséges, valamint a kulcsrakész üzleti megoldások alapjául szolgáló IT infrastruktúra rendelkezésre állását
  • IT infrastruktúra kialakítása
  • alkalmazás telepítési feladatok elvégzése
  • integrációs, valamint alkalmazáshibák elemzése és megoldása
  • IT infrastruktúra és alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása
  • üzemeltetési tesztek (backup-restore, failover, stb.) elvégzése
  • hibajavítások és új fejlesztések tesztelésében részvétel

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • integrációs, infrastruktúra, migrációs projekt háttér
  • Windows és Linux operációs rendszerek magabiztos ismerete
  • webkiszolgálókkal (nginx, IIS) kapcsolatos üzemeltetési tapasztalat
  • relációs adatbázisok elméleti és gyakorlati ismerete (PostgreSQL, MsSql)
  • alapvető hálózati ismeretek (switching, routing)
  • valamilyen script- vagy programozási nyelv ismerete
  • min. 2 – 3 év hasonló munkakörben megszerzett, vagy az alábbi területekhez kapcsolódó szakmai tapasztalat, nagyvállalati környezetből

Amit ügyfelünk kínál:

  • megbízható, stabil nemzetközi cég
  • szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • igényes környezet, összetartó profi csapat

Kezdés: azonnal

Juttatás: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem regisztrálja angol nyelvű szakmai önéletrajzát,

Budapest