IT integrációs rendszerszervező (Budapest)

Partnerünk megkerülhetetlen szereplője a magyarországi pénzügyi szektornak - budapesti központjukba keresnek meglévő hálózatos csapatukba új, tapasztalt kollégát, aki kulcsszereplővé válna a cég HQ-ja, valamint a hozzá tartozó adatközpontok hálózatüzemeltetési és határvédelmi feladatainak ellátásában.

IT integrációs rendszerszervező

Feladatok

  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
  • üzleti követelmények alapján IT rendszerspecifikációk készítése
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
  • line business (support)

Követelmények

  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • az UML módszertan magas szintű ismerete
  • szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat
  • elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekben való jártasság, SQL nyelv ismerete
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • folyamatos fejlődési igény, önképzés
  • csapatjátékos

A pályázat során előnyt jelenthet:

  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete:
  • BPMN, Enterprise Architect, Middleware, SOA, Tibco, MQ, Oracle, SQL, XML, XSD, microservice, Java (J2EE)

Amit kínálunk

  • éves bónusz
  • cafeteria
  • home office támogatás
  • egészségbiztosítás
  • szakmai képzések támogatása
  • céges laptop, telefon
  • csapatépítő programok
  • céges rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest