IT licenc és folyamatmenedzser (Budapest)

Vállalatunk a magyar villamosenergiaiparban egyedülállóként felelős a villamos energia nemzeti és regionális szinten történő szállításáért, a nagyfeszültségű hálózati infrastruktúra fejlesztéséért és üzemeltetéséért, valamint a rendszeregyensúly fenntartásáért. Egy folyamatosan fejlődő iparágban szerezhetsz értékes tapasztalatot, egy olyan piaci szereplőnél, amely egyedülálló rálátással rendelkezik a teljes iparág működésére. Téged keresünk, ha a villamosenergia-iparban kamatoztatnád IT tudásodat és szeretnél olyan komplex rendszerek üzemeltetésében részt venni, amiket Magyarországon csak a villamosenergia rendszerirányítóknál találsz meg. Légy nyitott ránk, nem fogod megbánni! Erősítsd a MAVIR IT csapatát! Hozd el az új ötleteidet és valósítsuk meg együtt! Éljük meg a sikereket közösen! Most itt a lehetőség, indítsd be a karriered a MAVIR-nál!

IT licenc és folyamatmenedzser

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Az Informatikai igazgatóságunk folyamatleírásainak elkészítése és naprakészen tartása
  • A terület szabályozási környezetének vizsgálata, szabályzatok elkészítése, szükség esetén pedig a Te feladatod a releváns szakterületi szereplőkkel történő egyeztetés
  • Szeretnénk fejlődni, ezért feladatod lesz a folyamatos fejlesztési lehetőségek beazonosítása és proaktív kezdeményezése
  • Az Informatikai igazgatóság licenszgazdálkodási stratégiájának elkészítése: a vállalati szintű licenszszerződéseket előkészítése és nyomon követése
  • Szerződéseinek nyilvántartása
  • Licensz igények felmérése és a licensz konstrukció kiválasztásában való részvétel
  • Licenszekkel kapcsolatos költségek tervezése és a költségkeretek betartásának kontrollálása
  • Software Asset Management (SAM) rendszerünk naprakészen tartása
  • Riportok készítése a licenszek felhasználásáról és szakmai tapasztalatod alapján optimalizálási javaslatok megtétele
  • A licensz auditok támogatásában való részvétel

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Kezdeményező személyiség és ügyfélorientált gondolkodásmód, ami az ügyféllel való kiemelkedő minőségű kommunikációban jelenik meg
  • Felsőfokú műszaki / informatikai vagy közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • Beszélsz angolul, így akár külföldi beszállítóval is tudsz tárgyalni
  • Magas szintű kreativitással rendelkezel, amit a stratégiai javaslattételekben, licenszelési optimalizációkban tudsz használni
  • Folyamat- és automatizáció orientált gondolkodásmóddal végzed mindennapi feladataidat
  • B kategóriás jogosítvány.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Dolgoztál már licensz menedzser vagy szolgáltatásmenedzser feladatkörben
  • Software Asset Management (SAM) rendszer ismeret
  • Nagy gyártók licenszelési metrikáinak ismerete (SAP, Microsoft, IBM, Oracle, VMware, MicroFocus)
  • ITIL ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő, rugalmas munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy biztos lábakon álló, fejlődő iparágban
  • Nagy arányú Home office lehetőség,
  • Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat részese lehetsz,
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, céges telefon magán használatra is, stb.)
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is,
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home Office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelem aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/adatvedelem).

Budapest