IT mérnök (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalt IT mérnököt keresünk autóipari gyártó Partnerünk részére:

IT mérnök

Feladatok

  • A gyártósorok meglévő informatikai rendszereinek karbantartása és fejlesztése;
  • Új folyamatirányító rendszerek bevezetése;
  • A gyártási adatbázis nyomkövető rendszerek karbantartása és fejlesztése;
  • Kollégák szakmai támogatása, oktatása;
  • Programfejlesztés, adatbázis kezelés.

Elvárások

  • Informatikai vagy villamosmérnök diploma
  • Releváns tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SQL ismeretek

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök

  • Tapasztalat az autóiparban
  • Ipari hálózati ismeretek
  • C #

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Tatabánya