IT-rendszergazda (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

IT-rendszergazda

Leírás

Feladatok

  • Számítógépes üzemeltetési feladatok elvégzése az egyes irodai helyszíneken
  • A szerver áthelyezésének előkészítése és támogatása
  • Részvétel szerveroldali operatív feladatokban
  • A jegyrendszer és a biztonsági események kezelése
  • Megvalósítási és ütemezett karbantartási feladatok elvégzése
  • A tanúsítványok nyilvántartása és kezelése
  • Informatikai jelentések kezelése (számítógép és laptop telepítése, vásárlás)
  • Piackutatás támogatása (termékismeret, tesztelés, felülvizsgálatok, kiválasztás)
  • Felhasználói igények kezelése (HW / SW), költségoptimalizálás
  • Munkaállomás előkészítése / megszüntetése (beszállás / kiszállás)
  • Beépítési támogatás (SAP, informatikai információk stb.), Új kollégák számára szervezett képzéssel
  • Felhasználói útmutatók és oktatási anyagok összeállítása és oktatása

Elvárások

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat az informatikában
  • Jó angol nyelvű kommunikációs készség (írásbeli és szóbeli)
  • Alapvető ismeretek a tűzfalakról és más biztonsági rendszerekről, Windows szerverekről, hálózatokról és adatbázisokról

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kihívást jelentő munka egy nemzetközi és innovatív vállalatnál
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek
  • Relokációs támogatás

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs