IT Rendszermérnök (Budapest)

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb forgalmú és látogatószámú tartalomszolgáltatóinak egyike, valamint egyéb online termékek kiadója. Kimagasló sales tevékenységüknek köszönhetően pedig több alkalommal is nyertek el szakmai elismerést a hazai piacon.

IT Rendszermérnök

Feladatok

  • online termékek üzemeltetése
  • Linux alapú rendszerek kezelése
  • szerverüzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • napi rendszergazdai feladatok ellátása
  • hibák analizálása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • új technológiák tesztelése, bevezetése
  • rendszerek finomhangolása, teljesítményoptimalizálás
  • IT támogatás nyújtása szoftveres, hardveres kérdésekben
  • kapcsolattartás fejlesztőkkel, beszállítókkal

Követelmények

  • Linux (CentOS / Debian) rendszergazdai ismerete, 1-3 éves tapasztalat
  • az alábbi alkalmazásszerverek / technológiák rendszergazdai ismerete: NGINX, Apache, MySQL, VMware vSphere
  • hálózati protokollok és szerverek ismerete: DNS, DHCP, OpenVPN, routing, VLAN-ok
  • Adatközponti technológiák alapszintű ismerete
  • Munkaidőn túli ügyeleti rendszerben való részvétel

Amit kínálunk

Miért dolgozz partnerünknél?

Szervezett kereteket, önállóságot és bizalmat kapsz.
A megadott célhoz szükséges eszközöket Te választod meg, a határidőket Te vállalod el.
Tanulási lehetőséget biztosítanak, mivel sokoldalú tudással rendelkező, nagy létszámú fejlesztőcsapatban dolgozhatsz.
Támogatják az önképzési törekvéseidet, vagyis időt kapsz a feladataid optimális elvégzéséhez szükséges tudás, új technológiák megszerzésére.
Jártasságot szerezhetsz nagy terhelésű oldalak fejlesztésében. Munkád eredményét hatalmas közönség fogja élvezni.
A home office lehetősége biztosított.
Az irodaház közösségi terében ingyen kávé, ropi, csocsóasztal és Xbox vár.
Ha bringázol, kerékpártárolót és zuhanyzási lehetőséget, ha pedig tömegközlekedéssel jársz, utazási támogatást is biztosítanak.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest