IT Security gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A MET csoport egy svájci központú, európai integrált energiakereskedelmi cég. A cég aktív résztvevője a gáz-, és áramkereskedelemnek. Jelenleg 14 európai országban van jelen, több mint 650 fővel. Emellett 25 nemzetközi gázpiacon folytat kereskedelmet. Csapatukhoz most te is csatlakozhatsz!

IT Security gyakornok

Feladatok

  • Belépési jogosultságok és az ezzel összefüggő adatoknak a kezelése
  • Beléptető- és kamerarendszer üzemeltetése és felügyelete
  • A virtuális és fizikai belépőkártyák kiadása, cseréje, visszavonása és törlése
  • A távozó és új belépő kollegák nyilvántartásának kezelése, az adatok átemelése a beléptetőrendszerbe
  • Adatok letöltése a rendszerből, az adatbázis naprakész állapotban tartása
  • Az üzemeltetési problémák, hiányosságok jelzése és kezelése
  • Rendszer és eszközeinek karbantartása és javítása
  • Kapcsolattartás a kollégákkal, partnerekkel, ügyfelekkel
  • Biztonságtechnikai beruházásokkal kapcsolatos tervek és az alkalmazandó rendszerek véleményezése
  • Rendkívüli biztonsági események bekövetkezése esetében azok kivizsgálása

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú tanulmányok
  • Cyber Security rendszerek iránti érdeklődés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Logikus és feladat-centrikus gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti min. 20 óra vállalása
  • Rugalmas munkaidő

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér: 2000 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest