IT specialista (Nyíregyháza)

IT specialista

Nyíregyházi multinacionális partnerünk csapatába keresünk IT Specialista kollégát.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • A vállalatirányítási rendszer adatainak és folyamatai javítása.

  • Részvétel az új informatikai eljárások megtervezésében.

  • Felhasználók és hozzáférési jogosultságaik kezelése.

  • Az új informatikai eljárások tesztelése, hitelesítése és dokumentálása.

  • Törzsadatok ellenőrzése és adatbázisból való lekérése.

  • Oktatási anyagok készítése és képzések lebonyolítása.

  • Kapcsolattartás a különböző osztályokkal.

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (mérnökinformatikus, gazdasági informatikus)

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • SQL ismeret

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete elvárás, használatában való tapasztalat előny

  • nyitott, kommunikatív személyiség, megoldásfókuszú gondolkodás

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza