IT support munkatárs (Budapest)

A

IT support munkatársat

keres

Feladatok

hazai és nemzetközi ügyfeleknél telepített pénzmosás elleni rendszerek informatikai támogatása, az ügyfelekkel való kapcsolattartás és problémamegoldás.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • legalább egy fajta programozási nyelv alapszintű (változók, elágazások, ciklusok) ismerete (C, Java, Perl stb.)
  • relációs adatbázis kezelés (táblák, mezők, adattípusok)
  • SQL ismeret
  • motiváció banki alapismeretek, a banki és AML domain tudás megszerzésére
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló problémamegoldás, megfelelő felkészülés után
  • support jellegű tevékenység iránti affinitás

Előnyök:

  • minimum 1 éves tapasztalat support munkakörben
  • kiegészítő informatikai ismeretek a következők bármelyikében: Unix operációs rendszer, shell programozás vagy valós idejű rendszerkapcsolatok
  • érdeklődés a pénzügyi szektor iránt
  • közgazdasági vagy pénzügyi háttér

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • barátságos, de profi légkör
  • fejlődési lehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben
  • nemzetközi környezetben való működés, a projektek folyamatainak megismerése
  • hibrid munkarend (heti 2-3 home office lehetőség hosszú távon is)
  • magánegészségügyi ellátásra jogosító biztosítás

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el angol nyelvű CV-det a Jelentkezem az állásra gombra kattintással!

Budapest