IT Support Specialist (German speaking) (Budapest)

IT Support Specialist (German speaking)

Leírás

Partnerünk egy globális szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely magas minőségű üzleti megoldásokat kínál ügyfeleinek. A vállalat széleskörű szolgáltatásokat nyújt a digitalizáció, a folyamatoptimalizáció és az IT tanácsadás területén. Az ügyfeleknek segítséget nyújtanak a digitális transzformáció folyamatában, az üzleti folyamatok hatékonyságának növelésében és a technológiai infrastruktúra optimalizálásában. Partnerünk tapasztalt szakemberekből álló csapata nagy hangsúlyt fektet a partnerek egyedi igényeinek megértésére és a testreszabott megoldások kifejlesztésére. A cég elkötelezett a kiválóság és az ügyfélorientáltság iránt, és törekszik hosszú távú és stratégiai partnerségek kiépítésére ügyfeleivel.

A pozíció betölthető rész- és teljes munkaidőben is, minimum heti 20 órában.

A munkavégzés többféle műszakrendben történik.

Feladatok

  • IT-hibajelentések, kérdések és változtatási kérések kezelése.
  • Ügyfél támogatása telefonon és írásban.
  • Hibajegyek kezelése, ellenőrzése és irányítása.
  • Kapcsolattartás az ügyfelek és a második szintű támogatást végző kollégákkal, szolgáltatási jegyek figyelemmel kísérése.
  • Tudásbázis rendszeres frissítése és karbantartása.

Elvárások
  • Felsőfokú német és középszintű angol nyelvtudás szükséges. További nyelvek ismerete, például portugál, francia, spanyol vagy olasz nyelven, előnyt jelent!
  • Szolgáltatásorientált szemlélet, pontosság és elkötelezettség.
  • Legalább fél év tapasztalat IT-támogatás területén.

Előnyt jelent:
  • Kiváló ismeretek az MS Office alkalmazásokról.
  • Releváns IT-szakképzés (IT-tanuló, szakiskola vagy hálózati technológia területén végzett műszaki főiskolai képzés stb.).

Amit kínálunk
  • 50% Home Office
  • Egészségbiztosítás
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Budapest