IT System Administrator (German speaking) (Budapest)

IT System Administrator (German speaking)

Leírás

Partnerünk egy globális szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely magas színvonalú üzleti megoldásokat kínál ügyfeleinek. A vállalat széleskörű szolgáltatásokat nyújt a digitalizáció, folyamatoptimalizálás és IT tanácsadás területén. Segítenek ügyfeleiknek a digitális átalakulás folyamatában, javítva az üzleti folyamatok hatékonyságát és optimalizálva a technológiai infrastruktúrát. Partnerünk tapasztalt szakemberekből álló csapata nagy hangsúlyt fektet partnereik egyedi igényeinek megértésére és testreszabott megoldások kidolgozására. A vállalat elkötelezett a kiválóság és az ügyfélorientáció mellett, és törekszik hosszú távú és stratégiai partnerségek kialakítására ügyfeleivel.

Ezen partnerünk részére keresünk, németül folyékonyan beszélő, tapasztalt Rendszergazdát (IT System Administratort), aki a belső munkavállalókat fogja támogatni.

Feladatok

  • Windows Server és a Microsoft 365 infrastruktúrák kezelése és karbantartása (beleértve az Azure-t, az Exchange-t, a SharePoint-ot, a Teams-et, a Defender-t, az Intune-t).
  • Virtualizációs megoldások konfigurálása és adminisztrálása.
  • Hálózati infrastruktúra felügyelése és optimalizálása (routerek, switchek, tűzfalak, VPN-ek).
  • Biztonsági irányelvek bevezetése és a megfelelőség biztosítása.
  • IT-projektek kísérése a tervezéstől a megvalósításig, idő- és költségkeretek betartásával.
  • Rendszerarchitektúra folyamatos karbantartása és fejlesztése.
  • Szoros együttműködés más csapatokkal az IT-rendszerek üzleti folyamatokba történő integrálása és az IT-hez kapcsolódó követelmények támogatása érdekében.

Elvárások

  • Folyékony német nyelvtudás.
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat rendszergazdaként.
  • Csapatorientált, önálló és strukturált munkavégzés magas problémamegoldó képességgel.
  • Kiváló hálózati ismeretek és tapasztalat hálózati komponensekkel, protokollokkal és hálózatbiztonsággal.
  • Átfogó ismeretek az IT biztonsági koncepciókról, eszközökről és megfelelőségi irányelvekről.
  • Jó kommunikációs készség és a képesség, hogy bonyolult technikai koncepciókat érthetően közvetíts.

Amit kínálunk

  • 50% Home Office.
  • Health insurance.
  • Commuting support.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Budapest