IT szerviztechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Smart Digital Kft. Budapesti iroda

Fő profilunk a hazai piacvezető otthonfejlesztési áruházlánc teljes IT hardver és szoftver támogatása. E mellett kis- és középvállalkozások számára nyújtunk rendszergazda, valamint IT outsourcing szolgáltatásokat.

IT szerviztechnikus

munkatársat keresünk főállású 8 órás munkakörbe.

A munkakör célja:

A cégünk partnereinél üzemelő számítógépek, nyomtatók, kasszák és egyéb IT eszközök állapotfelmérése, karbantartása, javítása.

Feladatok:

  • Informatikai eszközök állapotfelmérése, javítása, karbantartása, tisztítása az ország egész területén
  • Szervizelési munkák adminisztrációja
  • Helpdesk feladatok ellátása
  • Alkatrész rendelések kezelése, dokumentálása
  • Megrendelések előkészítése
  • Az értékesítés támogatása műszaki kérdésekben
  • Napi egyeztetés a közvetlen felettessel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség és OKJ-s képesítés
  • Gyors, precíz és pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Nyomtatók, kasszák szervizelésében vagy hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • KKV környezetben szerzett 1-2 éves Microsoft üzemeltetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • megbízható hosszútávú munkalehetőség
  • céges gépjármű használat
  • magánegészségügyi ellátás
  • munkavállalói megtakarítási program
  • készségfejlesztő és szakmai tréningek
  • céges csapatépítő rendezvények

Amennyiben jelentkezni szeretne kérjük, hogy minden esetben a bérigény megjelölésével küldje fényképes önéletrajzát!

Budapest