IT tanácsadó (Budapest)

A SAPIENTICS

IT tanácsadó

kollégát keres.

CÉGÜNKRŐL:

A Sapientics Kft 14 éves tapasztalattal rendelkezik informatikai rendszerek bevezetése terén, pénzügyi intézmények részére, Európa-szerte. Olyan új munkatársakat keresünk, akik szeretnének és tudnak velünk együtt fejlődni nemzetközi szinten.

Feladatok:

Pályakezdő, illetve munkatapasztallattal rendelkező munkatársat keresünk – elsősorban pénzügyi szektort célzó, nemzetközi élvonalba sorolt – üzleti informatikai rendszerek bevezetéséhez az alábbi feladatokra:

  • interfész konfiguráció,
  • backend folyamatok tervezése, fejlesztése
  • rendszer bevezetésekhez kapcsolódó adat megfelelés és minőség ellenőrzésének támogatása,
  • az üzleti funkciók teljes körű tesztelésére alkalmas adathalmazok tervezése, létrehozása, a tesztek támogatása
  • bevezetési projektekben való részvétel (külföldön is).

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • egyetemi, vagy főiskolai végzettség,
  • informatikai ismeretek (architektúra, hálózati kapcsolatok),
  • Unix parancssor ismerete,
  • adatbázis kezelés (SQL),
  • adatelemzési, statisztikai tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • barátságos, de profi légkör
  • fejlődési lehetőség egy magas növekedési potenciállal rendelkező cégben
  • nemzetközi munkakörnyezet, külföldi projektekben való részvétel
  • hibrid munkarend, extra szabadnapok
  • magánegészségügyi ellátásra jogosító biztosítás

JELENTKEZÉSHEZ küldd el angol nyelvű CV-det a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest