IT Üzleti Elemző Értékesítés Fejlesztés területen (Budapest)

Multinacionális partnercégünk a magyar biztosítói piac vezetője, globálisan pedig 140 000 munkatárssal állnak 86 millió ügyfél rendelkezésére.

IT Üzleti Elemző Értékesítés Fejlesztés területen

Feladatok

-Rendszerekkel, folyamatokkal, webszervizekkel kapcsolatos üzleti igények felmérése

-Webszervizekkel kapcsolatos hibák javításának koordinálása

-Igényekkel kapcsolatos egyeztetések szervezése, támogatása az érintett üzleti és IT területek és más beszállítók között

-Üzleti specifikációk készítése

-IT fejlesztései folyamat nyomon követése, feladatok ütemezése

-Dokumentációs folyamat nyomon követése, feladatok elvégzése (tervezési, fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési és oktatási anyagok készítése)

-Elkészült folyamatok átvétele és bevezetése, közreműködés az integrációs és funkcionális tesztek elvégzésében, a szakterületi teszt koordinálásában

-Támogatási feladatok elvégzése a fejlesztési folyamat során és a folyamatok bevezetése, élesítése után

-Regionális szintű projektekben való aktív részvétel

Követelmények

-Felsőfokú végzettség

-3-4 éves, hasonló területen, biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat

-Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

-Projekt tapasztalat, az agilis módszertan ismerete

-Proaktivitás, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, csapatmunka

-Érdeklődés a technológiai innovációk iránt

Amit kínálunk

-Versenyképes fizetési csomag

-Dinamikus csapat

-Fejlődési lehetőségek, tréningek

-Home Office lehetősége

- Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest