IT vezető (Ajka)

Az ECOFAMILY ajkai központjába

IT VEZETŐ munkatársat keresünk!

Az ECOFAMILY célja, hogy 54 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 1000 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet- és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.

Feladatok

  • A cég informatikai és telekommunikációs rendszereinek költséghatékony működtetése, folyamatos fejlesztése.
  • IT biztonsági protokoll beállítása, kezelése és felügyelete.
  • 8 fős IT osztály napi munkájának szervezése, irányítása, felügyelete.
  • Üzletnyitással, átalakítással kapcsolatos informatikai rendszerek tervezése, a kivitelezés koordinációja.
  • IT üzemeltetés kapcsán hatékonyságnövelési, költségoptimalizálási és fejlesztési javaslatok kidolgozása, gyakorlati megvalósítása.
  • Üzletek, raktár és irodai felhasználók informatikai támogatása.
  • Számítógépes hálózat felügyelete, üzemeltetése, hozzáférések, jogosultságok kezelése.
  • Külső partnerekkel, rendszerfejlesztőkkel, IT beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Szakterületével kapcsolatos szabályzatok cégen belüli betartatása.
  • Több társosztályt érintő informatikai feladatok, projektek összehangolása.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú informatikai végzettség,
  • minimum 3 év informatikai vezető pozícióban szerzett tapasztalat ,
  • magabiztos, megbízható személyiség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely.
  • Jó csapat, családias légkör.
  • Versenyképes fizetés, egyéb béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye

Ajka

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Ajka