Italgyártó gépkezelő azonnali kezdéssel (Budapest)

Italgyártó gépkezelő azonnali kezdéssel

Leírás

Egy világszerte ismert multinacionális élelmiszeripari vállalat budapesti üzemébe keresünk új munkatársakat Gépkezelő pozícióba.

Feladatok

  • Csomagoló gépsor üzemeltetése, gép kiszolgálása
  • Karbantartási feladatok (kenés, tisztítás, állapotvizsgálat) elvégzése
  • Folyamatellenőrzés, termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Gépkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó műszaki érzék
  • Érvényes tüdőszűrő igazolás

Előny:

  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria
  • Bónusz lehetőség
  • Próbaidő letelte után rendszeres ajándékcsomag a vállalat saját termékeiből
  • Biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, 10. kerület

Munkaidő: 3+3 vagy H-P ,12 órás műszakok, heti 3 vagy 4 alkalommal

Munkavégzés helye

Budapest, Magyarország

Budapest