Itt megmutathatod mire gyúrsz a konditeremben! (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Itt megmutathatod mire gyúrsz a konditeremben!

Leírás

Azonnali kezdéssel kézi anyagmozgatókat keresünk Kecskeméten!

Feladatok

  • Kézi anyagmozgatás
  • Áruk pontos átvétele és átadása
  • Alkatrészek, szerszámok válogatása
  • Darabszám ellenőrzés
  • Dokumentálás
  • Göngyöleg kezelés

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló fizikum

Amit kínálunk

  • Azonnali belépés
  • Határozott idejű bejelentett munkaviszony
  • Elérhető nettó jövedelem túlórák nélkül nettó 200.000 Ft
  • 40%-os műszakpótlék
  • 100%-ban térített buszbérlet és 12 Ft/km-es munkába járási költségtérítés

Jelentkezés a jelentkezem gombra kattintva önéletrajzzal!

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét