izometriás csőszerelő (Cece)

Fémszerkezet gyártással, technológiai csőszereléssel foglalkozó cégünk csőszerelő kollégát keres.

Nemzetközileg is elismert, Acél- és fémszerkezet gyártással és Technológiai csőszereléssel foglalkozó cégünk, álláslehetőséget hirdet lakatos pozícióban. Jelenleg 20-25 fő főfoglalkozású alkalmazottat foglalkoztatunk a munkák nagyságától függően, közöttük minősített hegesztőket, TÜV-EURO képesítéssel. Telephelyünk Cecén található. Belföldi és külföldi projekteket egyaránt vállalunk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Különböző közeg szállítására alkalmas vezetékek, vezetékrendszerek kialakítása (szénacél, rozsdamentes, műanyag), a különböző elzáró és szabályozó elemek beépítése, a kész vezetékrendszerek karbantartása.

Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása.

Technológiai szerelés, gépészeti egységek szerelése, nyomástartó berendezések összeállítása, különböző nyomásfokozatú és anyagminőségű csőrendszerek kivitelezése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakmai bizonyítványok/képesítések
  • önálló vagy csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődés
  • versenyképes fizetés
  • Munkalehetőség mind Magyarország egész területén, mind külföldön
  • Stabil hátterű cég
  • Munkaruházat, védőfelszerelések
  • Utazási költség támogatása
  • fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: Telephely, az ország egész területén

Cece