izometriás csőszerelő (Cece)

Fémszerkezet gyártással, technológiai csőszereléssel foglalkozó cégünk csőszerelő kollégát keres.

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközileg is elismert, Acél- és fémszerkezet gyártással és Technológiai csőszereléssel foglalkozó cégünk, álláslehetőséget hirdet izometriás csőszerelő pozícióban. Jelenleg 20-25 fő főfoglalkozású alkalmazottat foglalkoztatunk a munkák nagyságától függően, közöttük minősített hegesztőket, TÜV-EURO képesítéssel. Telephelyünk Cecén található. Belföldi és külföldi projekteket egyaránt vállalunk.

Új kollégát keresünk, aki izometriás csőszerelőként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Különböző közeg szállítására alkalmas vezetékek, vezetékrendszerek kialakítása (szénacél, rozsdamentes, műanyag), a különböző elzáró és szabályozó elemek beépítése, a kész vezetékrendszerek karbantartása.
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása.
  • Technológiai szerelés, gépészeti egységek szerelése, nyomástartó berendezések összeállítása, különböző nyomásfokozatú és anyagminőségű csőrendszerek kivitelezése.

Elvárások:

  • szakmai bizonyítványok/képesítések
  • önálló vagy csapatban való munkavégzés

Előny:

  • Tapasztalat csőszerelő munkakörben

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai továbbfejlődés.
  • Versenyképes fizetés.
  • Munkalehetőség mind Magyarország egész területén, mind külföldön.
  • Stabil hátterű cég.
  • Munkaruházat, védőfelszerelések.
  • Utazási költség támogatása.
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat.
  • Szállás biztosítása, amennyiben a projekthelyszín távolsága miatt a napi bejárás nem valósítható meg.
  • Céges autók a projekthelyszínre történő felvonuláshoz.

Munkavégzés helye

  • Magyarország egész területén, illetve Cecén.

Cece