Járműfényező - NÉMET NYELVTUDÁSSAL (Ausztria)

Járműfényező - NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Leírás

A cég egy családi kézben lévő hagyományos vállalat, amely magas minőségi szabványokat és innovatív erőt képvisel. Ma összesen 10 céget működtet Ausztriában, amelyek többek között az építőipari gépek, hűtő- és fagyasztószekrények, szállítástechnika és szállodák területén tevékenykedik.

Feladatok

  • Járművek eleminek festése
  • Festéshez használt anyagok előkészítése, tesztelése, értékelése
  • Felületek karbantartása
  • Szét- és összeszerelési munka ellátása

Elvárások
  • Szakmai szintű német nyelvtudás
  • Járműfényezői szakképesítés
  • Releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, 2700 Euro netto
  • Munkavégzés helye Ausztria, Vorarlberg tartomány
  • Szálláslehetőség
  • Saját állományban történő felvétel
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 13. és 14. havi bér

Munkavégzés helye

Vorarlberg