Járműszereldei munkatárs (Győr)

Járműszereldei munkatárs

Leírás

Szeretnéd kipróbálni magad a győri régió legnagyobb autóipari vállalatánál?

Rendelkezel gyári tapasztalattal?

Szeretnél modern, folyamatosan fejlődő környezetben dolgozni hosszútávon?

Ha a válasz IGEN, ne habozz, jelentkezz! Nincs más dolgod, mint a Jelentkezem gombra kattintani!

TÉGED VÁR EZ A LEHETŐSÉG A JÁRMŰGYÁRBAN!

Feladatok

  • Munkavégzés az egyes állomásokon különböző testhelyzetben (pl. fej feletti szerelés, motor-, csomagtérbe hajolás, gépjármű belső terének kialakítása)
  • Az ismétlődő munkafolyamatok elvégzése meghatározott idő alatt (ütemidő)
  • Alkatrészek beépítése különböző szerszámokkal, kézi csavarozókkal, kábelek elvezetése, csatlakoztatása, műanyag burkolatok felhelyezése

Elvárások

  • Fémipari vagy autóipari végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Monotonítástűrés
  • Sikeres előszerelési feladat a győri Trenkwalder irodában

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria már az első munkanaptól (bruttó 400.000 Ft éves szinten)
  • Műszakpótlék (14:00-22:00 óra között 15%, 22:00-6:00 óra között 30%)
  • Mozgóbér próbaidő után
  • 13. havi bér
  • Prémium
  • Betanulás a munkavégzés helyszínén
  • Modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Műszakrendhez igazodó buszjáratok Győrön belül és vonzáskörzetében is

Munkavégzés helye

Győr

Győr