Járműszerelő (Székesfehérvár)

Járműszerelő

Szereted a kihívásokat és szeretnél a vasúti járművek karbantartásának rejtelmeivel megismerkedni? Nálunk biztos és hosszútávú munkahelyet találsz, ahol a szakmai fejlődésed is garantált.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • mozdonyok és motorvonatok javítása, karbantartása
  • önálló hibakeresés, szükséges javítások elvégzése, meghibásodott alkatrészek, egységek cseréje
  • szakmai végzettségnek megfelelő munkák elvégzése a vasúti járműveken

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség (pl. vasúti járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, villamosgépszerelő vagy egyéb járművillamossági szerelő)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • hegesztői szakképesítés
  • tehergépkocsi vezetői jogosítvány
  • PLC vezérlések ismerete
  • járművillamosságban, villamos hibakeresésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű