Járműszerelő, járművillamossági szerelő (Székesfehérvár)

Dinamikusan fejlődő, több mint 80 főt foglalkoztató cégünk 2002-ben alakult. Munkáink döntő többsége a vasúti pályahálózathoz kapcsolódik: nagyvasúti felsővezeték építése, felújítása, javítása, erősáramú, térvilágítási és energiaellátási berendezések telepítése, karbantartása, váltófűtők, előfűtők kivitelezése, karbantartása, légvezetékes optikai hálózatok építése.

Munkánk során különböző járműveket és munkagépeket használunk, amelyek karbantartására keressük új munkatársunkat székesfehérvári telephelyünkre.

Járműszerelő, járművillamossági szerelő

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • személy és tehergépjárművek általános karbantartási feladatainak elvégzése
  • Munkagépek (hidraulikus rakodó daru, gumikerekes kotrógép, hernyótalpas kotrógép, bobcat, stb.) karbantartási feladatainak elvégzése
  • Kisgépek karbantartása (bontókalapács, aggregátor stb.)
  • Alkatrészszükséglet felmérése, rendelése
  • Helyszíni hibaelhárításokra való kiszállás szervizautóval

Követelmények:

  • Műszaki szakvégzettség ideális: autószerelő / gépjárműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, mozdonyszerelő
  • Legalább 5 éves tapasztalat járműszerelői munkakörben
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás, lojalitás

Előnyt jelent:

  • ’C’ vagy ’C+E’ kategóriás jogosítvány
  • Jártasság a hidraulikus rendszerek témakörében
  • Kezelői jogosultság darura, földmunkagépekr

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Fényképes önéletrajzát pozíció megjelölésével (Járműszerelő állás) várjuk.

Székesfehérvár