Járműtesztelő mérnök (Zalaegerszeg)

Partnerünk a világ elsőszámű független vállalatcsoportja, akik motorok (belsőégésű, hibrid, elektromos), elektromos hajtásláncok és akkumulátorok fejlesztésével foglalkozik főleg autóipari partnerei számára. Ezen túl részt vesznek a termékek szimulációs, tesztelési és kalibrációs folymataiban is egyaránt. Az általuk fejlesztett termékekkel személyautókban, kamionokban és önvezető autókban is találkozhatunk. Számukra keresünk járműtesztelő mérnököt.

Járműtesztelő mérnök

Feladatok

Az új járműtesztelő mérnök feladatának fő fókuszában az adaptív vezetéstámogató rendszerek és önvezető technológiák tesztelése lesz. Feladatai továbbá:

  • Közúton és zárt tesztpályán különböző tesztek végzése
  • Járműves tesztek előkészítése, végrehajtása és elemzése
  • Innovatív megoldások, új módszerek kutatása ADAS/AD technológiák tesztelésére és fejlesztésére
  • A teszteredmények egyeztetése a szakmai részlegekkel és a projektcsapattal
  • Teszteredmények bemutatása az ügyfélnek
  • Tanúsítványok megszerzésében való közreműködés

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • BSc gépészmérnöki, járműmérnöki, mechatronikai vagy hasonló végzettségét megszerezte
  • Alapos ismeretekkel bír a járműtechnika, méréstechnika területén
  • B2-es szinten beszél angolul vagy németül
  • Nem érzi elveszettnek magát, ha csoporton belül, vagy önállóan kell munkát végeznie
  • Kiválóan kommunikál, felelősségteljes, kezdeményező személyiség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Szívesen részt vesz egy pár hetes külföldi betanulási időszakon

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Versenyképes bérezés
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Kedvezményes élet és balesetbiztosítás,
  • Nyelvi kurzusok és készségfejlesztő tréningek
  • Stabil nemzetközi céges háttér
  • Lehetőség nemzetközi környezetben való munkavégzésre

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg