Java Architect / Vezetőfejlesztő (Ba) - III. (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Java Architect / Vezetőfejlesztő (Ba) - III.

Feladatok:

  • Komplex algoritmusokat futtató, a pénzpiacon innovatív megoldásokat lehetővé tevő Java backend architektúra fejlesztésének vezetése (SAAS)
  • Három fős fejlesztői csapat szakmai vezetése
  • A fejlesztői feladatok mellett architektúrális tervezés, technológiák kiválasztása, IT stratégia formálása
  • Az üzleti szakértői csapattal való szoros együttműködés a BA-val együtt, aki megfogalmazza a specifikációt
  • Specifikáció alapján tervezés, fejlesztés (munka szétosztása, motiváció, projektszemléletű határidők tartása)

Elvárások:

  • JavaSE nyelv alapos ismerete (back end)
  • 5+ év fejlesztői tapasztalat,
  • Objektum-orientált analízis, tervezés, fejlesztés alapos ismerete
  • Funkcionális programozási alapismeretek
  • Architect tapasztalat: Best practice-ek, design patternek, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code, clean-architecture ismerete
  • Vezetői tapasztalat, vezetői képességek (2-5 fős csapatmunka szervezése, koordináció, számonkérés, ellenőrzés, határidő betartatása, munkatárs kiválasztási képesség)
  • Erős kommunikációs készség az üzleti területtel (management és az üzleti elemzők felé)
  • Jó angol nyelvtudás (külföldi befektetők felé)

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat Microservice architektúrák építésében
  • Infrastruktúránk elemeinek ismerete: AWS, Docker, Kubernetes
  • Vaadin tapasztalat
  • Lighweight Java keretrendszerek ismerete (Javalin, Unirest, Jdbi)

Amit a cég kínál:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Komplex projektek teljes körű megvalósítása, önálló és felelősségteljes feladatok
  • Fintech piac megismerése
  • Kellemes, irodai környezet, jó csapat
  • Rugalmas munkaidő

Kezdés: akár azonnal

Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti vagy alvállalkozói lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest III. távmunkára nincsen mód

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával

Budapest