Java back end (cloud) fejlesztő - német nyelvtudással (gyd) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

JAVA BACK END (CLOUD) FEJLESZTŐ - NÉMET NYELVTUDÁSSAL (GYD)

Munkavégzés helye: Budapest IX. / HO lehetősége is adott

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony

Feladatok:

  • Ügyfél követelmények teljesítése és rendszeranalízis többnyire Genesys Cloud környezetben
  • Az alap termék konfigurációja az ügyfelek követeléseinek megfelelően
  • Különböző feladatok megoldási koncepcióinak kidolgozása és azoknak magas színvonalú implementálása

Elvárások:

  • Magabiztos Java ismeretek (back end 3-5 év)
  • Telephonie ismeretek (SIP-trunks stb.)
  • UC (Unified Communication) ismeretek
  • Német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Genesys Cloud tudás
  • Személyiség
  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodásmód

Jelentkezzen önéletrajzával!

Budapest