JAVA Developer (MES) (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát multinacionális gyártó Partnerünk részére:

JAVA Developer (MES)

Feladatok

  • JAVA alapú egyedi Gyártásirányítási rendszer (MES) továbbfejlesztése;
  • Kapcsolattartás az IT- és termelési csapatokkal, illetve a belső és külső vevőkkel;
  • A meglévő JAVA fejlesztések támogatása;
  • Új ötletek, koncepciók és technológiák bevezetése;
  • Idő és költségterv készítése az új projektekhez;
  • Level 3 Support a felhasználók felé.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év JAVA fejlesztői tapasztalat;
  • Legalább 1 év gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Webes technológiák ismerete (pl.REST, Webservice, SSL);
  • Tapasztalat folyamatábra készítésben;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Csapatjátékos.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség, 50% Home Office lehetőség;
  • Albérlet hozzájárulás, illetve költözési támogatás ideköltözés esetén;
  • Munkavállalói kedvezmény saját termékek vásárlása esetén.

Előnyök

  • MES rendszer ismeret

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár