Java EE fejlesztő erős Oracle DB tudással (K9) - IX. (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Java EE fejlesztő erős Oracle DB tudással (K9) - IX.

Feladatok:

  • A bank a egy meglévő rendszerének továbbfejlesztése, mely az ügyfél kiszolgálási területen nagy jelentőséggel bíró alkalmazás JEE és Oracle DB tuning feladatok ellátása
  • Meglévő alkalmazás domain megismerése
  • Egyeztetés analyst kollégákkal
  • Fejlesztés / tervezés / erőforrás költségének megbecslése

Elvárások:

Backend Java fejlesztői tapasztalat mid vagy senior szinten JEE7, JEE8 / Java8 (minimum 3+ év tapasztalat):

  • EJB3.3 (StatelessBean, Message Driven Bean, SOAP-WS készítés EJBből )
    • Tranzakciós határok CMT tranzakciók viselkedése (REQUIRED, REQUIRED_NEW, stb)
    • szinkron, aszinkron kommunikáció stb..
  • Hibernate, JPA2.x (tranzakció kezelés, JPQL select, Provider független API használat, CriteriaAPI, EntityManager és használata)
  • JMS
  • JAX-WS (Consumer oldal JEE8 szabvány szerint, Provider oldal szolgáltatás nyújtás JEE8 szabvány szerint, JAXB)
  • Integrációs technológiák: SOAP, MQ

Erős Oracle fejlesztői tapasztalatok (PL/SQL script írása, SQL select-ek írása optimalizálása, performance tuning, hatékony querryk írása, relációs db tapasztalat 50+ tábla, Oracle Weblogic, RAC)

Jó kommunikációs készség

Önállóság, és csapatban való együttműködés is

Előny:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Banki tapasztalat
  • Oracle DBA múlt
  • Spring keretrendszer ismerete
  • Jenkins, Maven, Git/bitbucket, Junit, Sonar Cube, Confluence, Jira, Docker, OpenShift, BDD – Cucumber, CSS, Wicket

Start: Akár azonnal

Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, lehetőség (heti egy nap home office!)

Munkavégzés helye: Budapest (IX.)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával (lehetőleg fényképpel, word formátumban)

Budapest