Java fejlesztő (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Java fejlesztő

Elvárások:

Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel, Haladó szinten ismered az SQL utasításokat, Ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit (Clean Code), Ismersz fejlesztést segítő eszközöket (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse), Minőségorientált a hozzáállásod, Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Előnyt jelent:

JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel, Ismered a ZKoss keretrendszert, Van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod, Rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel, Angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni, Van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén.

Feladatok:

Web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztése, , Megbízóról:, Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás., A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek., Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre., Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést., 2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk versenyképes fizetéssel, Korszerű technológiákat használhatsz, Innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt, Fiatalos csapat tagja lehetsz, A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik, Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed, Mindig jó hangulatban dolgozunk, Változatos csapatépítő programokat szervezünk, Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben, Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre, A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) kikapcsolódhatsz, A családias, légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged