JAVA Fejlesztő szakember (Budapest)

JAVA Fejlesztő szakember

Egy német logisztikai multinacionális nagyvállalat (DPDHL) projektjére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett már releváns tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és tervezés: CR, bugfixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés
  • Dokumentáció (SST leírás, tervezés, architektúra, stb.)
  • Verziókezelés
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Német nyelvű ügyfélkommunikáció

If you have…

  • Érdekel a Backend fejlesztés?
  • Releváns tudásod van JAVA, Springboot, GIT, Microservices technológiában?
  • VAGY
  • Érdekel a Frontend fejlesztés?
  • Releváns tudásod van JAVA, REACT vagy ANGULAR, HTML és CSS technológiában?
  • Ha emellett ismered a korszerű verziókezelési eszközöket (GIT) és módszertanokat (Agilis szoftverfejlesztés), illetve tudsz németül, akkor ideje, hogy megismerkedjünk!

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás

Budapest