Java FX fejlesztő német nyelvtudással (Szeged)

Szeged

Java FX fejlesztő német nyelvtudással

Feladatok

  • Német autóipari vállalat kormányzást segítő szoftverének fejlesztése
  • Fejlesztési csomagok egyeztetése az ügyféllel
  • Koncepció elkészítése
  • Ráfordításbecslések készítése
  • Modulok fejlesztése JAVA FX programnyelven
  • Dokumentáció elkészítése
  • Fejlesztett modulok tesztelése (unittest, integrációs teszt, komponens teszt)
  • Bugfixing
  • Gyakori ügyfélkommunikáció
  • Eredmények, részeredmények prezentálása az ügyfélnek

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tapasztalat Java FX fejlesztés terén
  • Aktív német nyelvtudás legalább B2 szinten
  • Üzleti elemzői feladatkörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációskészség
  • Kooperációs készség

Szeged