Java Software Developer - ILAT (Budapest)

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Java Software Developer - ILAT

A projektről:

Az Iltis egy nagy megbízhatóságú vasúti üzemirányító rendszer, mely a világ számos országában már bizonyított. A feladat ennek a komplex rendszernek a tervezését és konfigurálását támogató szoftver-rendszer (ILAT) fejlesztése a svájci fejlesztési központunkkal együttműködve.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Részvétel egy vasúti üzemirányító rendszer tervező szoftverének fejlesztésében.
  • Nagy komplexitású szoftverrendszer tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében való részvétel agilis módszertan szerint.
  • A meglévő rendszer analizálása, megértése, továbbfejlesztése.
  • A fejlesztéssel kapcsolatos folyamatok betartása.
  • Együttműködés a csapattagokkal, a nemzetközi csapat kb. 11 fő.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel.
  • Dolgoztál már minimum 3 évet valamilyen objektum-orientált programnyelvvel (előny: Java 8+).
  • Nyitott vagy az ADA nyelv elsajátítására.
  • Elkötelezett vagy egy hosszútávú termékfejlesztés iránt.
  • Magabiztosan használod a német nyelvet szóban és írásban is.
  • Angol nyelvet minimum szövegértési szinten ismered.
  • Analitikus gondolkodásmód és precíz hozzáállás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Jártas vagy az alábbi technológiák használatában: Java, Eclipse RCP, SWT, XML, Freemarker, Eclipse/Intellij fejlesztői környezet.
  • Verziókezelők és projektkonfigurációs rendszerekkel szerzett tapasztalat rendelkezel (Git / Gitlab).
  • Részt vettél már agilis szoftverfejlesztési folyamatokban.
  • Érdekel a vasúti világ.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest