Java Szoftverfejlesztő (REF732W) (Budapest)

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Java Szoftverfejlesztő (REF732W)

Német multinacionális nagyvállalat keres, egyik új, dinamikusan fejlődő magyarországi projektcsapatába ambiciózus, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Rendelkezel német nyelvtudással és a Java sem okoz gondot? Akkor a Te tehetségedre van szükségünk! Jelentkezz még ma, és légy részese egy barátságos, nagyszerű csapatnak!

Feladatok:

  • Hozzájárulás ügyfelek üzleti folyamatainak digitalizálásához
  • Követelménymérnökökből, szoftvertervezőkből és alkalmazásmenedzsment szakértőkből álló csapattal együtt ügyfeleink aktív irányítása a termelési és logisztikai folyamatok digitalizálásában.
  • Segítség a  nagymértékben felhasználóbarát és méretezhető Java alapú szoftvermegoldások létrehozásában (J2EE, Spring stb.)
  • Munkavégzés agilis DevOps kultúrában és környezetben
  • Műszaki és vevői igények elemzése és megfelelő megoldási koncepciókká fordítása
  • Bonyolult szoftverfejlesztési feladatok megoldása agilis csapatokban, az adatbázis-konfigurációtól és -kezeléstől a méretezhető mikroszolgáltatásokig, a modern webes felhasználói felületekkel való kapcsolatig, REST-felületeken keresztül
  • Hozzájárulás a projekttervezéshez és a kiadások becsléséhez az ajánlattételi szakaszokban és a sprinteken belül
  • Folyamatos integrációs folyamatok beállítása és használata, valamint a szoftvertermékek automatizált tesztelése

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (C1)
  • Német nyelvismeret bármely szinten, továbbképzést biztosítunk
  • Számítástechnikai vagy hasonló alapfokú végzettség
  • Szoftvertervezés a Java EE / Spring ökoszisztémában: Microservices & APIs Basic
  • Legalább 3 év Java Basic szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Kifinomult ismeretek a Spring / Spring Boot Basicről
  • DevOps és verziókezelési tapasztalat (Maven, Docker, GIT) Basic

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • A JavaScript/Typescript, az Angular, a React és/vagy a Vue.js Addition használatával végzett Frontend webalkalmazások fejlesztésének jó ismerete

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás

Experienced

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Munkavégzés helye

Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged

Budapest