JAVA vezető fejlesztő (Budapest)

(BP) - III. vagy VI. kerület

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont...

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

JAVA VEZETŐ FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés projekteken és/vagy azok szakmai vezetése, fejlesztői státuszok lebonyolítása, feladatok allokálása a fejlesztői csapat részére
  • Code review-k, programfejlesztési hibák elemzése
  • Tesztelői csapat támogatása, tesztesetek kontrollja
  • Konfiguráció menedzsment eszközök használata
  • Dokumentáció, logikai, fizikai rendszertervek ellenőrzése
  • Fejlesztői dokumentációk módszertan szerinti folyamatos bővítése, ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a Megrendelő szakmai vezetőivel
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása
  • Alkalmazott fejlesztési keretrendszer kialakítása, tovább fejlesztése, oktatása
  • Fejlesztők szakmai támogatása, felügyelete, fejlesztői tevékenységek összehangolása ( 4-5 fős csapat)
  • Logikai, fizikai rendszerterv elkészítésének irányítása
  • Közvetlen együttműködés a szervezet CTO-jával

Elvárások:

  • Szakirányú informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • 5 éves fejlesztői, melyből 3 év JAVA programozói munkatapasztalat
  • Háromrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló programozói ismeretek (Spring Framework)
  • JPA alapú entitás modellezésben szerzett tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Vezetői soft skillekkel való rendelkezés (2 - 6 fő)

Előny:

  • Java EJB 3.1
  • Spring Data JPA, Webflow
  • JAXB, JAXWS
  • Java alkalmazás szerverek ismerete (JBoss, GlassFish)
  • JSF / Prime Faces / Vaadin
  • jQuery, CSS, Angular2+
  • Orcale Pl/SQL
  • Tesztelési eszközökben való jártasság (jUnit, Mockito, Arquillan)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (elsősorban külföldi fejlesztők koordinálása érdekében)

Amit a cég kínál:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkavégzés
  • gyors szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, erős tulajdonosi háttér

Kezdés: akár azonnal

Munka jellege: hosszú távú teljes idős munka, heti 1-2 nap home office

Juttatás: versenyképes jövedelem, számlázási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, III. vagy VI. kerület

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával

Budapest