Jegyértékesítő-pénztáros (Budapest)

A Szabad Tér Színház Nonprofit Kft.

jegyértékesítő-pénztáros munkatársat

keres belvárosi jegyirodájába.

Feladatok (betanítással):

A nyári időszakban (általában áprilistól szeptemberig) a Városmajori Szabadtéri Színpad jegyeivel összefüggésben:

  • tickets jegyértékesítő rendszerből teljeskörű jegykiadás és -koordináció
  • aktív kapcsolattartás a színház közönségszervezőivel, bizományos terjesztőivel
  • jegykoordinációra épülő adminisztratív és marketingkommunikációs feladatok elvégzése
  • elszámolások elkészítése az intézmény és a partnerek felé
  • speciális szerződéses konstrukcióban kiadott jegyek koordinálása

A köztes időszakban az általános jegyirodai értékesítéssel összefüggésben:

  • jegyértékesítő rendszerek magabiztos használata
  • hálózatos jegykiadás
  • viszonteladók számára kiadott jegyek koordinálása speciális elszámolási rend szerint
  • kapcsolattartás a vásárlókkal, partnerekkel, a jegyiroda vendégkörének megtartásában és bővítésében való aktív részvétel
  • kulturális piaci együttműködések kidolgozásában való aktív részvétel
  • elszámolások teljes körű vezetése

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • előzékeny, udvarias magatartás a vásárlókkal és partnerekkel történő kapcsolattartás során
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • tanulékony, rendszerező, dinamikus és proaktív személyiség
  • magas szintű számítógépes ismeret (szövegszerkesztő – és táblázatkezelő programok)
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök:

  • Interticket és más jegyértékesítő rendszerek ismerete
  • felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség
  • színház és kultúra iránti érdeklődés

Önéletrajzot és motivációs levelet bérigény megjelöléssel november 1-ig várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapest