Jelentkezz hozzánk Csomagoló pozícióra, Csongrádra! (Csongrád)

A hirdetés már lejárt!

Jelentkezz hozzánk Csomagoló pozícióra, Csongrádra!

Leírás

Magasabb bér és kedvezőbb juttatási csomagok!

Szeretnél munkahelyet váltani vagy gyorsan munkába állni? Biztos munkahelyet szeretnél?

Dolgozz nálunk csomagoló pozícióban, Csongrádon!

Feladatok

  • Csomagolás előkészítése
  • Termékek, anyagok csomagolása, dobozolása
  • Félkész- késztermékek kézi elszállítása

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos (12 órás) munkarend vállalása (7:00-19:00; 19:00-7:00)
  • Rugalmasság és megbízhatóság
  • Monotonitás tűrése
#helpingsouthbluecollar
Amit kínálunk
Mit biztosítunk munkádért cserébe?
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Gyors munkakezdés
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Alapbéren felüli extra juttatások: cafetéria, műszakpótlék (30%), vasárnapi műszakpótlék (50%)
  • Céges buszjárat az alábbi településekről: Mindszent, Szegvár, Szentes, Csongrád, Kiskunfélegyháza, Gátér, Tiszakécske, Lakitelek, Tiszaalpár
  • Egyéb települések esetén utazási támogatást biztosítunk (autó, távolsági busz)
  • Teljes betanítás biztosított

06-20/256-6060

vagy [email protected]

Munkavégzés helye

Csongrád

Csongrád