JOGÁSZ (Budapest)

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. a Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszterhez kötődő háttérintézményként komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi.

Csatlakozzon hozzánk a Jogi és Beszerzési Igazgatóság munkatársaként

JOGÁSZ

pozícióba.

Mik lesznek a feladatok?

A Jogi és Beszerzési Igazgatóság munkatársaként változatos jogi feladatok ellátása az alábbi feladatkörökben:

  • a cég által megkötendő szerződések elkészítése, előzetes jogi véleményezése és ellenőrzése, valamint azok nyomon követése,
  • közreműködés a szabályzatok, utasítások elkészítésében, jogi véleményezésében, kezelésében, nyilvántartások vezetésében,
  • közreműködés felügyelőbizottsági anyagok előkészítésében,
  • jogi segítségnyújtás társterületek számára, hivatalos levelek megfogalmazása,
  • kapcsolattartás szakértőkkel, az általuk kért anyagok biztosítása,
  • peres és nemperes eljárások előkészítése,
  • részvétel a közbeszerzési, beszerzési eljárások lefolytatásában.

Elvárások:

  • jogász végzettség,
  • jogi szakvizsga és legalább 3 év munkatapasztalat polgári jogi környezetben,
  • közbeszerzési és beszerzési eljárások lefolytatásában szerzett 1 éves tapasztalat,
  • önálló, megbízható és precíz szakember, aki szeret csapatban dolgozni,
  • proaktív, gyakorlatias megoldásokkal reagáló személyiség.

Előnyök:

  • közigazgatási tapasztalat,
  • közbeszerzési eljárások lefolytatásában szerzett, 1 évet meghaladó releváns gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést,
  • határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • cafeteria juttatást,
  • home office lehetőségét hetente egy napon,
  • vállalati mobil telefon és laptop biztosítását,
  • változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokat,
  • dinamikus környezetet, fejlődő vállalati hátteret,
  • támogató csapatot, jó munkahelyi légkört.

Miért érdemes velünk dolgozni:

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

A jelentkezést részletes, tanulmányokat és szakmai életutat bemutató önéletrajzzal és a fizetési igényt megjelölő motivációs levéllel várjuk „Jogi szakértő” tárggyal megjelölve.

Jelentkezési határidő: 2021.10.31.

Budapest