Jogi asszisztens (Szeged)

Prohumán

Pénzügyi tevékenységgel foglalkozó szegedi székhelyű partnerünk részére keresünk

munkatársat.

Jogi asszisztens

Feladatok

  • Ügyvédek / jogtanácsosok és jogi előadók munkájának támogatása
  • Jogi dokumentációk összeállítása, adatok begyűjtése
  • Adatbázisok kezelése, iratanyagok feltöltése, rendszerekben történő rögzítése, adminisztráció
  • Elektronikus bírósági, hatósági rendszerek használata

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jogi asszisztens végzettség vagy szakirányú tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Rugalmasság, tanulékonyság

Előnyök

  • Ügyvédi irodában vagy más jogi területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Ügyvédi iroda adminisztratív ügyintézésének koordinálása, vezetése
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • Gépírás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 2-3 nap Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Szeged

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Szeged