Jogi előadó (Szeged)

Jogi előadó

Feladatok

  • szerződések készítése, véleményezése,
  • hátralékbehajtási és egyéb jogi ügyek intézése,
  • társasházi alapító okiratok, társasházi szervezeti-működési szabályzatok készítése és véleményezése,
  • szakmai állásfoglalások készítése.

Elvárások

  • jogi egyetemi végzettség,
  • legalább 2-3 éves szakmai gyakorlat,
  • büntetlen előélet,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló szervező, problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség és kommunikációs készség,
  • képesség az önálló, pontos, precíz munkavégzésre.

Előnyök

  • jogi szakvizsga
  • hátralékbehajtási területen szerzett gyakorlati tapasztalat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el online, vagy a 6722 Szeged, Dáni u. 14-16. címre postán.

A jelentkezésben kérjük feltüntetni jogi előadó munkakörre!

Szeged