Jogi munkatárs (Nyírbátor)

Jogi munkatárs

Leírás

Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk nyírbátori gyáregységébe Jogi munkatárs kollégát keresünk, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • HR munkaügyi folyamatokhoz, feladatokhoz és belső kontrollhoz kapcsolódó szabályozók megalkotása, felülvizsgálata;
  • HR munkaügyi rendszereink működtetésében való aktív részvétel;
  • Aktív szerepvállalás HR projektekben, melyek a szervezet, egyes területek igényét , HR folyamatok fejlesztését szolgálják, ideértve pl: munkakörelemzés, teljesítményértékelés, orientáció, karrier terv, létszámigény, kiemelt pozíciók kezelése mint témakörök;
  • A Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés fenntartása a HR munkaügyi nyilvántartások, dokumentációk és folyamatok vonatkozásában;
  • Közreműködés a HR által biztosított juttatási rendszerhez kapcsolódó éves feladatok ellátásában;
  • Munkaügyi, általános polgárjogi kérdésekben HR munkatársak, társterületek támogatása;
  • A munkajogi, polgár jogi szabályozók, változások nyomonkövetése;
  • Dokumentáció kezeléshez köthető feladatok koordinálása és ellenőrzése;
  • Szerződések elkészítése, felülvizsgálata, módosítása;
  • Hatósági kapcsolattartás, kommunikáció (belső-külső);
  • A vezetőség részére riportok, kimutatások elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Meglévő jogi szakvizsga
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat munkajogi területen
  • Felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség és rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Felelősségteljes feladatkör
  • Fiatal, rugalmas, motivált csapat
  • Erős csapatszellem
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Nyírbátor