Jogi munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Jogi munkatárs

FELADATOK:

  • Szerződések előkészítése, véleményezése
  • Versenyeztetési eljárások jogi minőségbiztosítása
  • Döntés előkészítő és tájékoztató dokumentumok készítése, véleményezése
  • A gazdasági társaság testületeinek és szakterületeinek operatív működését támogató jogi feladatok ellátása,
  • Társasági részesedésekkel kapcsolatos tulajdonosi döntéshozatal jogi támogatása
  • A kiadott határozatok végrehajtásában történő közreműködés
  • A gazdasági társaságok működésének, kiemelt üzleti eseményeinek nyomon követése, prezentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a stakeholderekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Kötelmi jogi és társasági jogi jártasság
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Felhasználó szintű IT ismeretek (MS Office, Adobe Acrobat, Fájlkezelés, Vállalati csoportmunka rendszerek)

KÉSZSÉGEK:

  • Önálló munkavégzés
  • Magas fokú precizitás, munkájára való igényesség
  • Terhelhetőség, komplex gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó, asszertív kommunikációs és szervezőkészség

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Jogi szakvizsga és/vagy szakjogász végzettség
  • Energiaiparban és/vagy állami vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás munkaviszony vagy kölcsönzötti jogviszony keretén belül
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Sportolási lehetőség
  • Home office lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelmi aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/adatvedelem).

Budapest