Jogtanácsos (Szeged)

Jogtanácsos

Feladatok

  • Beszerzési, közbeszerzési eljárások jogi kontrollja
  • Szerződések, döntéshozatali előterjesztések, tájékoztatók és határozat-tervezetek készítése, ellenőrzése
  • Általános kereskedelmi jogi feladatok ellátása
  • Jogi állásfoglalások szakvéleményezése
  • Szakterületek támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben
  • Hazai és európai uniós jogszabályi környezet változásainak folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga megléte
  • Szakvizsgát követően legalább 3 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Releváns közbeszerzési gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű tárgyalási és érvelési, valamint döntéshozatali képesség
  • Pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Nagyvállalati (nemzetközi) környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged