Junior adózási munkatárs (Budapest)

Junior adózási munkatárs

Kik is vagyunk?

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 73.000 munkatárs tartozik a világ 149 országában. Proaktív tanácsadóink kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkeznek, ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony és egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják. Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk a csapat tagjaként:

  • Áfa és Szja kalkulációk, illetve bevallások, valamint KSH adatszolgáltatások készítése.
  • Közreműködés adókalkulációk és bevallások készítésében (pl. társasági adó, helyi iparűzési adó).
  • Adótanácsadások készítése egyszerűbb adózási és számviteli témákban, vagy közreműködés komplex adótanácsadási feladatokban.
  • Közreműködés adózási átvilágításokban.
  • Közreműködés adóhatósági vizsgálatok során.
  • Állásfoglalás kérések fogalmazása.
  • Közreműködés adózási automatizációs megoldások fejlesztésében.

Fontos számunkra, hogy legyen:

  • Felsőfokú közgazdász, vagy jogász végzettséged.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Érdeklődésed a vállalatokat érintő adózási- és számviteli előírások iránt.
  • Ügyfélközpontú, precíz és lelkiismeretes hozzáállásod a feladatok elvégzése során.
  • Választékos és érthető nyelvhasználatod mind magyar, mind pedig angol nyelven.
  • Rugalmas, precíz és jó problémamegoldó készség.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves munkatapasztalat.
  • Jártasság valamely adózási előírások terén.
  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett gyakorlat.
  • Szakmai német nyelvtudás.
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlani tudunk:

  • Béren kívüli juttatások, versenyképes javadalmazás.
  • Hibrid munkavégzés.
  • Medicover egészségbiztosítás.
  • Online szakmai nyelvoktatás.
  • Rendszeres belső tréningek és Grant Thornton e-learning képzések.
  • Külső tréningek, továbbképzések (regisztrált adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők és mérlegképes könyvelők számára biztosítjuk az éves kreditpontok megszerzését).
  • Szakmai továbbtanulás támogatása (pl. adótanácsadói-, okleveles adószakértői-, mérlegképes könyvelői, IFRS mérlegképes könyvelői tanfolyam).
  • Céges programok, rendezvények.
  • Összetartó és egymást támogató csapat.
  • Nyugodt munkahelyi légkör.
  • Modern iroda és környezet Budapest belvárosában.

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet és csatold magyar és / vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzodat.

*** Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.

Budapest