Junior alkalmazás üzemeltető (Budapest)

Budapest

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Junior alkalmazás üzemeltető

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül beszélő Junior alkalmazás üzemeltető munkatársat.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során és hosszútávú munkalehetőséget keresel, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • 2nd /3rd level technikai támogatás
  • Ticketadminisztráció és dokumentációkezelés ITIL alapján
  • Processzek betartatása
  • Incident/Problem/Change/Configuration menedzsment
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Event menedzsment, riporting, monitorozás
  • Változáskezelés támogatása: új verziók telepítése, migrálás támogatása
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások (bugfix) ellenőrzése, tesztelése
  • Frissítésekkel (releasekkel) kapcsolatos koordináció az érintett szakterületekkel
  • Új frissítések (releasek) előkészítése, telepítése és tesztelése
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új toolok és technológiák elsajátítása, használata
  • Szkriptek készítése, rendszerek konfigurálása biztonsági mentésekhez és visszaállításokhoz és egyéb rendszerfunkciókhoz

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Pályakezdő, vagy 1- 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Főiskolai vagy szakirányú végzettség
  • Üzemeltetési ismeretek (ITIL)
  • Minimum B1 német és/vagy B1 angol nyelvismeret
  • Window, Linux operációs rendszerek és szerverek ismerete
  • Windows, Linux szerverek adminisztrációs ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás
  • IT affinitás

Előnyök:

  • Középfokú aktív angol és/vagy felsőfokú német nyelvtudás
  • Agilis módszertan ismerete
  • Linux-/Unix OS valamint szerverek és Windows OS valamint szerverek ismerete
  • Windows Active Directory (DLAD ismeret), networks (TCP-IP), monitoring systems, application-servers, WebSeal / WAS-Server / Oracle / Loadbalancer, IRC, C, C++,C# .Net, Websphere, Apache Tomcat, IIS, MS SQL, Oracle SQL ismeret

Budapest