Junior AP könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi pénzügyi SSC partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR AP KÖNYVELŐ

(16-0802)

pozícióba.

Feladatok

  • Elektronikus számlák kezelése,
  • Számla adatainak validálása,
  • Számlák könyvelése ERP rendszerben,
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • AP folyamatokban szerzett tapasztalat előny,
  • Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Nemzetközi környezet,
  • Éves bónusz és egyéb juttatások,
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0802”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu

Budapest