Junior apartman vezető (Szentendre)

Szentendrén elhelyezkedő 4 prémium apartmanházunk menedzseléséhez keresünk junior apartman vezetőt!

Szentendre gyönyörű, panorámás részén elhelyezkedő 4 prémium apartmanházunk menedzseléséhez keresünk junior apartman vezető kollégát.

Feladatok az alábbiak:

  • A vendégek fogadása, tájékoztatása és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Információ nyújtása a vendégek és a szállás iránt érdeklődők számára
  • Környékbeli programok, szolgáltatások ajánlása
  • Vendégigények, felmerülő problémák kezelése
  • E-mailen, foglalási rendszeren, illetve közösségi média felületeken keresztül, valamint telefonon érkező foglalások és lemondások teljes körű kezelése
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Reggeli kosár összekészítése
  • Takarítás, mosás, vasalás

Elvárásink:

  • Vendégközpontúság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködő képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Saját gépjármű

Előny:

  • A vendéglátásban, szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Foglalási rendszerek ismerete
  • Pénzkezelési gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, változatos munka
  • Versenyképes, bejelentett, fix bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Igényes, családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

  • Szentendre

Szentendre