Junior AR könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél egy szuper közösség tagja lenni?

Szeretnél egy nemzetközi cégben tapasztalatot szerezni?

Partnercégünk, az AirFrance-KLM FSSC Refund területre munkatársat keres angol nyelvtudással.

Junior AR könyvelő

Feladatok

  • nemzetközi szinten vásárolt repülőjegyek számláinak SAP rendszerben való éleutútjának követése
  • bankszámlára érkezett összegek tisztítása, könyvelése
  • Kérdéses kifizetésekkel kapcsolatos egyeztetésel
  • Korrekciós tételek javítása

Követelmények

  • befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú pénzügyi, számviteli gazdasági végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • precízitás
  • gyors tanulási készség

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag, cafetéria
  • rugalmas munkarend
  • hibrid működés (4 nap home office hetente)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • egy motiváló, barátságos, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest