Junior Auditor (pályakezdő könyvvizsgáló) (Budapest)

Ki mondta, hogy a könyvvizsgálat csupán pénzügy? A számok világa csak egy része a kirakósnak. A Mazars-nál auditorként a vállalatok pénzügyein túl, informatikai rendszereik és fenntarthatósággal kapcsolatos folyamataik vizsgálatában is részt vehetsz. Szeretnéd Te is látni a teljes képet?

Junior Auditor (pályakezdő könyvvizsgáló)

Feladatok

  • Részvétel nemzetközi auditokban, globális cégekből álló portfólión.
  • Vállalatok izgalmas világának megismerése, társaságok működésének felmérése, folyamatainak vizsgálata.
  • Gyors fejlődés a kritikus üzleti gondolkodás és a személyes készségek terén.
  • Gyakorlatszerzés a magyar és nemzetközi szabványok szerinti számvitelben (IFRS).
  • Auditálás innovatív digitális megoldásokkal, részvétel technológiai fejlesztések tesztelésében.
  • Részvétel ügyfeleink fenntarthatóság útján tett lépéseinek támogatásában.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli / pénzügyi / mérnöki / természettudományi tanulmányokat folytattál vagy számviteli / pénzügyi OKJ végzettséggel rendelkezel, amire alapozni tudsz - a többit mi majd megtanítjuk Neked.
  • Profin kezeled az Excelt, hiszen komplex riportokat és kimutatásokat is készítesz majd.
  • Magas szinten használod szóban és írásban az angolt, hiszen nemzetközi környezetben fogsz dolgozni.
  • Ügyfeleink számítanak hatékony munkánkra és tanácsainkra, ezért jó, ha gyorsan tudsz reagálni a helyzetekre és proaktív vagy.
  • Nyitott vagy a fejlesztésekbe való bekapcsolódásba és az innovatív megoldásokra.
  • Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Egyéb információk

Profitálj Te is a nemzetközi környezet előnyeiből. Csatlakozz a MAZARS-hoz és csapatunk tagjaként már a belépésed pillanatától lehetőséged lesz nemzetközi audit megbízásokon részt venni. Ügyfelek, projektek és lehetőségek határok nélkül!

Budapest