Junior bi consultant (16-2870) (Budapest)

Junior bi consultant (16-2870)

Egy amerikai technológiai gyártópartnerünk SSC központjának a részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalatcsoport pénzügyi folyamatainak a fejlesztése digitális szempontból,
  • Pénzügyi folyamatok automatizálása scriptekkel,
  • Low code szoftverfejlesztés,
  • PowerBI dashboardok fejlesztése,
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség (közgazdaságtan, gazdaságinformatika),
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Legalább 1 év tapasztalat (gyakornoki vagy teljes állás)
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Folyamatfejlesztésben (pénzügyi területen) szerzett ismeretek előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatás csomag (cafeteria, bónuszok és egészségbiztosítás),
  • Hibrid munkavégzés,
  • Modern irodaház parkolási lehetőséggel,
  • Fejlődési lehetőség egy multinacionális cégnél.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest